Pound FX Şikayet var Şikayetleri Neler?

Pound FX Şikayet
Pound FX Şikayet

Pound fx şikayet var şikayetlerinin incelemesini yaparken gelen şikayetlerin en çok hangi konularda olduğuna değineceğiz. Yukarıda bahsedilen poundfx göstergelerden elde edilen verilere dayanarak, bir tüccar, FED (Federal Reserve) gibi bir merkez bankasının faiz oranındaki olası bir değişiklik için bir tahmin elde edebilir. Genellikle, Pound fx şikayet bu göstergeler daha iyi sonuçlar veriyorsa, bu ülke ekonomisinin doğru yolda olduğu anlamına gelir ve bu nedenle faiz oranlarını yükseltmek veya aynı tutmak gerekir. Pound fx şikayet Aynı şekilde, bu göstergelerde önemli bir düşüş, borç vermeyi (borçlanmayı) teşvik etmek için faiz oranlarını düşürmenin gerekli olduğu anlamına gelebilir.

Pound fx şikayet Merkez bankası patronları tarafından yapılan önemli duyurular genellikle faiz oranı değişikliklerinde hayati bir rol oynar, ancak ekonomik göstergelere yanıt olarak genellikle gözden kaçar. Tabii ki poundfx bu onların görmezden gelinmesi gerektiği anlamına gelmez. En iyi 8 merkez bankasından birinin yönetim kurulu her zaman planlanmış bir kamu açıklaması yaptığında, genellikle bankanın ülkedeki enflasyon durumunu nasıl gördüğü hakkında bir fikir verir.

Pound FX Şikayet Veya Şikayetleri En Çok Hangi Konularda Yapılıyor ?

Temmuz 2008’de, Federal Rezerv Başkanı Bay Bernanke, Pound fx şikayet Meclis Komitesi önünde para politikası hakkında ifade verdi. Normal bir oturumda Bernanke, ABD dolarının değeri hakkında hazırlanmış bir açıklamayı okur ve komite üyelerinden gelen soruları yanıtlar. Bu toplantı bir istisna değildi. Bernanke yaptığı açıklamada ve yanıtlarında, doların şu an için iyi olduğunu ve durgunluk korkularının diğer tüm piyasaları etkilemesine rağmen hükümetin onu istikrara kavuşturmaya kararlı olduğunu açıkça belirtti.

Pound FX Güvenilir Mi? Şikayet var mı ? İnceliyoruz…

10:00 seansı tüccarlar tarafından yakından takip edildi ve olumlu olduğu için, Pound fx şikayetleri Federal Rezerv tarafından faiz oranlarında önemli bir artış bekleniyordu, bu da bir sonraki ABD faiz oranı kararına hazırlık olarak kısa vadeli dolarda keskin bir artışa yol açtı. .

Bu da EUR/USD’de 1 saat içinde 44 pips düşüşe neden oldu (yani dolar euro’ya göre yükseldi). Eğer bir tüccar EUR/USD’de 1 standart lot (100.000 baz para birimi) hacimli bir kısa pozisyon açmış olsaydı, piyasada bu hareket için 440$ kar etmiş olacaktı.

Pound FX Şikayet
Pound FX Şikayet

PoundFX Şikayetleri Neler ?

Pound fx şikayet Faiz oranlarına ilişkin kararları tahmin etmenin ikinci yolu, tahminlerin analizidir. Faiz oranlarındaki değişiklikler genellikle iyi tahmin edildiğinden, bankalar, komisyoncular ve profesyonel tüccarlar, duyuru yapılmadan önce faiz oranındaki olası değişikliğin tahmini konusunda genellikle bir fikir birliğine sahiptir. Ve bu nedenle, tüccarın daha doğru bir tahmin elde etmek için bu tahminlerden 4 veya 5’ini (sayısal olarak yakın olması gerekir) analiz etmesi ve ortalamasını alması tavsiye edilir.

Bir tüccar araştırmacı olarak ne kadar iyi olursa olsun veya bir ülkenin faiz oranları ile ilgili bir kararın açıklanmasından önce kaç rakamı analiz etmiş olursa olsun, Pound fx şikayet merkez bankaları sürpriz kararlar alabilir ve faiz oranındaki bir artış veya düşüşle tüm tahminleri aşağı çekebilir. .

Bu olduğunda, tüccar piyasanın hangi yönde hareket edeceğini bilmelidir. Faiz oranında bir artış olursa, para birimi değer kazanacak, Pound fx şikayet bu da yatırımcıların onu satın almaya başlayacağı anlamına geliyor. Merkez bankası faiz oranını düşürürse, tüccarlar muhtemelen para birimini satmaya ve daha yüksek faiz oranlı para birimleri almaya başlayacaklardır. Tüccar en olası adresi belirledikten sonra aşağıdakileri yapmalıdır:

Pound FX Güvenilir Mi ?

Çabuk davran! Pound fx şikayet ve güvenilirlik konusunda Sürprizin yaşandığı bu dönemlerde, trader’ların büyük çoğunluğu (faiz oranında bir artış veya düşüş olup olmadığına bağlı olarak) bir an önce alıp satmaya çalıştığı için piyasa çok hızlı hareket eder, diğer piyasa katılımcılarını geride bırakır. , doğru yapılırsa kar anlamına gelebilir.

Pound fx şikayet Yüksek oynaklık eğiliminin olası bir tersine hareketine karşı çok dikkatli olun. Tüccarın algısı, faiz oranı duyurusu yayınlandıktan kısa bir süre sonra piyasaya hakim olma eğilimindedir, ancak zamanla mantık tekrar devreye girer ve kendini empoze eder, bu da eğilimin olduğu gibi geri dönmesine neden olabilir. duyurudan önce, özellikle de para biriminin fiyatını bu yönde hareket ettiren başka temel faktörler varsa. Unutulmamalıdır ki para birimlerinin döviz kuru sadece faiz oranları ile belirlenmez; poundfx.com uzun vadede son derece önemli olan başka kilit faktörler de vardır.