İşternet – Aydın Bilek

işternet
işternet

İşternet, Kripto idealleri Aydın Bilek kusursuz güvenlik ve olağanüstü şeffaflığa dayanmaktadır, ancak blok zincir teknolojileri hala yenidir. İşlem hızları oldukça yavaştır ve ölçek beklentileri düşüktür. Elektrikli arabaların dengeyi bozmak için devasa şarj altyapısına ihtiyaç duyması gibi, kripto ekosisteminin de kurumsallaşma için küresel olarak uygulanabilir olması için yenilenmesi gerekiyor. İşternet ekşi sözlük İşin kanıtını koymak için daha fazla madenci gerekecek ve bilgi yayma kusursuz beceriler geliştirmek için zaman alacaktır.

İşternet Blockchain firmaları fonlara erişimin keyfini çıkarıyor. Hepsi, kriptoları geliştirmek ve dijital para birimlerinin amaçlanan ideallerine yaklaşmak için gereken bilgileri biriktiren uzmanlar sayesinde. Bazıları için kripto kredisi almak kurgudan daha garip gelebilir. Ancak zaman değişiyor işternet konuları ve fiat para artık finansal ormanın kralı değil. Kripto kredileri yavaş yavaş zemin kazanıyor.

İşternet Nedir ?

Genel kamuoyu bir yana, İşternet kripto kullanıcılarının çoğunluğu henüz bu yaygaranın neyle ilgili olduğunu tam olarak anlamamış olsa da, kripto kredileri sayesinde finansal görünümlerini daha iyi hale getiren küçük bir kullanıcı sınıfı var. Anlaşılır bir şekilde konu kripto kredileri olduğunda birçok sorunun yanıtlanması gerekiyor – kripto kredisi nedir? Neden buna ihtiyacı olsun ki? O nasıl çalışır? Ve yaramazlar için, varsayılan ve ondan kurtulabilir misin? Bunlar, Aydın Bilek bu makalede ele aldığımız sorulardan bazıları. Buradaki fikir, kripto kredileri kavramı ve nasıl kolayca alabileceğiniz konusunda sizi rahatlatmaktır.

İşternet Kripto kredileri finansta nispeten yeni bir kavramdır. Bu nedenle, bir kripto kredisinin tam olarak ne olduğu konusundaki anlayış, sağlayıcıya bağlı olarak değişebilir. Bu makale uğruna, aşağıdaki tanımları kullanalım: Kripto varlıkları tarafından desteklenen bir kredi – Bu, kripto kredilerinin belki de en yaygın şeklidir. Bu formda, ödünç para alıyor ve dijital varlıkları teminat olarak yatırıyorsunuz. Kripto krediler, geleneksel finansta olduğu gibi fiziksel varlıklara yeniden el koyarak kolayca geri alınamaz. Bu nedenle, dijital varlıklarınızı teminat olarak tutma fikri işe yarar.

işternet
işternet

İsternet.com Giriş

Kriptoda verilen bir kredi – Bu senaryoda, İşternet kredi olarak kripto para birimine başvurur ve alırsınız. Elbette, genellikle diğer dijital belirteçler biçiminde olan teminat sağlamanız gerekir. Büyük Bitcoin mevduatınız var ve yüksek talep gören bir ev satın almak istiyorsunuz – piyasada uzun süre kalmayacak. Ayrıca, özellikle BTC’nin nasıl patladığını gördükten sonra kripto paranızı kaybetmek istemezsiniz. BTC mevduatlarınızla teminat olarak kredi almak sizi bu ikilemden sorunsuz bir şekilde kurtaracaktır.

İşternet Cüzdanınızda boş duran kripto paranız var ama itibari paranız yok ve tatile çıkmak istiyorsunuz. Kripto paranızla harcamaları ödemekte zorlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu amaçla kriptoyu itibari paraya çevirmek yerine (belki de oranlar uygun olmadığı için), harcamalarınızı karşılamak için itibari para ödünç almayı tercih edebilirsiniz.

İşternet Şikayetleri Nelerdir ?

Mali durumunuzu mahvetmekle tehdit eden yüksek maliyetli bir borcunuz var. İşternet Yüksek bir bileşik oranda faiz tahakkuk eden büyük bir kredi kartı kredisi olabilir. Böyle bir durumda daha düşük faizle kripto kredisi çekebilir ve (ki daha pahalı olan) kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz. Buna borç refinansmanı denir.

Belirli bir amaç için kullanamayacağınız dijital varlıklarınız (örneğin Dao) var. Bu varlıkları teminat altına alabilir, İşternet o andaki ihtiyaçlarınıza uygun formatta kredi kullanabilirsiniz. Bunlar, kripto kredilerini kullanmanın yaratıcı yollarından sadece birkaçı. Beklendiği gibi, kripto alanındaki olaylar gelişmeye devam ettikçe daha birçok uygulama ortaya çıkacaktır. Şimdilik, kripto kredisi alabileceğiniz en iyi platformlardan bazılarına göz atalım (herhangi bir sırayla düzenlenmemiştir).

İşternet Güvenilir Mi ?

Nexo, İşternet güvenilir mi belki de en iyi kripto varlıklarını stake etmek için çıkar sağlamasıyla bilinir. Kurumun daha az reklamı yapılan tarafı, müşterilerine sunduğu kripto kredi limitleridir. Nexo’da kripto kredisi almak, bir hesap oluşturmanızı ve bazı müşterinizi tanıyın (KYC) bilgilerini sağlamanızı gerektirir. Bu sadece ilk kayıt sırasında yapılır. Hesabınız hazır olduğunda, yıllık yüzde 5,9 oranından (APR) faizlerle anında kripto kredisi alabilirsiniz. Bir krediye başvururken, Nexo’nun canlı hesaplayıcısı, o miktarda kredi için ne kadar teminata ihtiyacınız olacağını size gösterir.

İşternet Nexo’yu kripto kredilerinde dünya lideri yapan özelliklerden biri, şu anda desteklenen 18 dijital varlıktan herhangi birini stake edebilmenizdir . Kredilerin anında ödenmesi fikri de oldukça canlandırıcı. BlockFi, teminat olarak BTC, ETC veya LTC karşılığında USD cinsinden kredi verir. BlockFi ile kripto kredisi almak, dolarlarını harcarken onlara yukarıdaki dijital varlıklardan herhangi birini emanet etmek anlamına gelir.