İdeal FX Şikayet var Şikayetleri Neler?

İdeal FX Şikayet
İdeal FX Şikayet

İdeal fx şikayet konusuna bakacak olursak idealfx şikayetleri şikayetvar sitesinde 15 adet ve bunların 13 ü çözüme ulaştırılmış durumda. Hepimiz bunu hayatımızın bir döneminde yapmışızdır ve bunu yapmak inanılmaz derecede kolaydır. Bir ticaret yaptınız, yerleştirildiği anda, bir anda bunun doğru ticaret olup olmadığını merak ediyorsunuz, yapmalı mıydınız? Artık bundan kurtulmalı mıyız? İdeal fx şikayet, bu ticareti bir nedenden dolayı yaptın, idealfx o yüzden buna bağlı kal. Bu aynı zamanda bir ticaret bittiğinde de geçerlidir, eğer kaybederse, belki yeterince iyi olmadığınızı ve bu yüzden kaybettiğini veya kazandıysa, bunu şans olarak kabul ettiğinizi, yaptığınız işle ilgisi olmadığını sorgulayabilirsiniz. önceden.

İdeal fx şikayet Ne yaptığınızdan emin olun, kullandığınız stratejinin işe yaradığına güvenin ve ona bağlı kalın, sonuçları kabul edin ve bir sonrakine geçin. Bunlar, yeni yatırımcıların düşebileceği birkaç küçük psikolojik tuzaktır, her şey ne yaptığınızı, neden yaptığınızı ve piyasaların evcilleştirilebilecek bir şey değil, kendi canavarları olduğu konusunda bir anlayışa sahip olmakla ilgilidir. Kendinize güvenin, stratejinize güvenin ama en önemlisi mütevazı kalın ve plana sadık kalın.

İdeal FX Şikayet Veya Şikayetleri En Çok Hangi Konularda Yapılıyor ?

İnternette etrafa bakarsak, İdeal fx şikayet birçok farklı ipucu ve ipucunun etrafa saçıldığını görürüz, bazıları oldukça iyidir, diğerleri ise yoktan var edilmiş gibi görünür. Bununla birlikte, deneyim seviyeniz ve ne kadar süredir ticaret yapıyor olursanız olun, genel olarak doğru olan birkaç şey vardır. Her zaman göz önünde bulundurmanız gereken birkaç küçük kural vardır. Başarılı bir tüccar olmak istiyorsanız bunlardan birkaçına ve neden bu kadar önemli olduklarına bir göz atacağız.

İdeal fx şikayetleri Ticaretin ana alanlarından biri risk yönetimidir, bu sadece hesabınızı korumanın yoludur. Onsuz, hesabınız yaptığınız hemen hemen her ticarette havaya uçmakla yükümlüdür, bu nedenle bir risk yönetim planınızın olması hayati önem taşır. Bu planın yanı sıra neden kayıplarınızı azaltmanız gerektiğini anlamanız da gerekiyor. Bu kimsenin hoşuna gidecek bir şey değil ama ticaretin çok önemli bir parçası. Yanlış yöne giden bir ticaretiniz olduğunda ne yaparsınız? Piyasaların tersine döneceği umuduyla ona tutunuyor musunuz yoksa zararı azaltmak ve ardından hesabı zarar konumundan yeniden oluşturmak için kandırıyor musunuz?

İdeal FX Şikayet
İdeal FX Şikayet

İdeal Forex Güvenilir Mi ?

İdealfx güvenilir mi sorusunu cevaplayacak olursak, Burada kesin bir doğru ya da yanlış cevap yok çünkü herkes farklı, hepimizin risk ve stresle başa çıkma yetenekleri farklı, bu yüzden nihayetinde size gelecek. Kârlılığınızın çoğu, İdeal fx şikayet çok ileri gitmeden esnaf kaybetmekten kurtulma yeteneğinize bağlı olacaktır. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır, ya ticareti manuel olarak izlemek, zararları durdurmayı ayarlamak veya favorilerimizden biri, takip eden zararları durdurmak. Bunlar iyidir çünkü sabit bir stop loss ile aynı şekilde hareket ederler, ancak piyasa ile birlikte hareket etmeleri dışında, işlemleriniz arttıkça stop loss onları takip edecek, işler yanlış yönde tersine döndüğünde stop loss vuracaktır ve ticareti kapatacaksınız. Çok geç olmadan işlemlerden çıkmak için risk yönetim planınızla birlikte bazı şeyleri hazır bulundurmanız yeterli.

İlk başladığımızda sadece başlamak istiyoruz, İdeal fx şikayet topu yuvarlamak için bazı işlemler yapmaya başlamak istiyoruz, ancak bu en başından itibaren yapılacak en akıllıca şey değil. Basitçe bir ticaretin iyi olduğunu düşünmek yeterli değildir, bunun yerine, her bir ticarete, bu ticarette risk alacağınız belirli bir miktarla net bir zihinle bakmanız gerekecektir. Bunu bu şekilde yapmak, tam olarak ne kadar kullanmanız gerektiğini bilmenizi sağlayacak ve böylece konumunuzu kendi sınırlarınız içinde olacak şekilde sınırlayabilirsiniz.

İdeal FX Şikayet Konuları

Daha sonra bu sınırlara bağlı kalmanız önemlidir, İdeal fx şikayet onu bir sonraki dakika kırmaya zorlamanın bir anlamı yoktur. Bunu yapmak için kendinize karşı katı olmanız ve çok fazla öz disipline sahip olmanız gerekecek, ancak sonunda kesinlikle işe yarayacak. Kendinize bir haftalık kayıp limiti veya aylık bir kayıp limiti belirlediyseniz, bu miktara ulaşırsanız, başka ne olursa olsun, ticareti durdurmanız ve ardından kalan zamanı neyin gittiğini analiz etmek için kullanmanız gerekir. yanlış yapmak ve gelecekte tekrar olmasını önlemek için yollar bulmak.

Birisi ticaret için bir başkasının ticaretini kopyalamadığı sürece, hiçbir iki tüccar tam olarak aynı değildir, çok benzer ticaretler yapabilirler, İdeal fx şikayet ancak bu onların tamamen aynı stratejiyi kullandıkları anlamına gelmez, hepimiz kendi varyasyonlarımızı yaratırız. kendi kişiliklerimiz daha iyi. Kendi bilgi tabanınızı oluşturmanız ve okumaktan keyif aldığınız ve iyi olduğunuz yönleri tam olarak belirlemeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra, size uygun ve iyi anladığınız bir ticaret stratejisi ve stili seçmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra, daha fazlasını öğrenmeye devam etmeniz gerekecek, ancak önemli olan aynı stratejiye bağlı kalmanızdır.